


Акваріумний стартовий набір Start 70 Kit Black 60 л. SUPERFISH A4050285
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акваріумний стартовий набір Start 70 Kit Black 60 л. SUPERFISH A4050285
Все необхідне вже в комплекті!
SuperFish Start 70 Aquarium Kit Black (A4050285) — бюджетний стартовий набір, укомплектований енергоощадним світлодіодним освітленням, внутрішнім фільтром, кондиціонером для води, кормом Hikari, сачком і термометром об'ємом 60 л.
Нагрівач також входить до комплекту!
Ідеально підходить для утримання будь-яких акваріумних риб і креветок.
Легке годування
Кришка акваріума обладнана заслінкою, що робить годування рибок легким і доступним.
Вам не потрібно підіймати всю кришку, щоб погодувати рибок — просто скористайтеся заслінкою.
Фільтр Aqua-Flow
Акваріум Start 70 Aquarium Kit Black обладнаний фільтром Aqua-Flow 200, який оптимально підходить для цього об'єму.
Ідеальний фільтр для тропічних і холодних акваріумів.
Цей фільтр легко обслуговувати завдяки змінним картриджам.
Ви можете вибрати між «Стандартним Картриджем» або «Картриджем Crystal Clear».
Стандартний картридж фільтра Aqua-Flow видаляє з води органічні забруднення, хімічні речовини та барвники.
Картридж Crystal Clear також видаляє аміак і знижує високі рівні нітратів і фосфатів.
Результат — кришталево чиста, здорова вода та менший ріст водоростей.
Світлодіодне освітлення
Акваріум Start 70 Aquarium Kit Black обладнаний світлодіодним світильником потужністю 12 Вт.
Світильник має світло передавання 167 PAR, яке підходить для утримання більшості акваріумних рослин.
Для утримання складніших рослин необхідно встановлювати додаткове освітлення.
Комплектація
- Якісний скляний акваріум
- Внутрішній фільтр Aqua-Flow 200
- Нагрівач Start Heater 100 Watt
- світлодіодний світильник
- пластикова кришка
- Сачок
- Термометр
- Кондиціонер для води
- Бактерії для запуску
- Корм
Характеристики Start 70 Aquarium Kit Black:
Габарити: 592 х 315 х 441мм
Об'єм: 60 л
Світильник: Retro LED Bright 12 Volt, 12 Watt — 167 PAR
Тип скла — Float Glass
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SuperFish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Довжина акваріума | 592 мм |
| Ширина акваріума | 315 мм |
| Висота акваріума | 441 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 406 ₴

