
Акваріум 54л aGLASS Black (60*30*30). COLLAR 0350
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акваріум 54л aGLASS Black (60*30*30). COLLAR 0350
Акваріуми aGLASS з оригінальною задньою стінкою, пофарбованою в чорний колір. Більше немає кабелів за заднім склом, а композиція в акваріумі має максимально контрастний вигляд!
У комплекті:
1) Покривне скло, яке служить для запобігання вистрибуванню риб та креветок з акваріума, зменшує випаровування води;
2. Поліуретанова підкладка, яка згладжує невеликі нерівності місця встановлення, захищає меблі та дно акваріума від пошкоджень.
Характеристики:
Вид Акваріум
Матеріал Скло
Довжина 600 мм
Ширина 300 мм
Тип скла Стандарт
Форма акваріума Прямокутник
Розмір 54 л
Висота 300 мм
Вихованці Для риб
Об'єм 54 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 125 ₴

