


Акваріум 42л aGLASS Nano (35*35*35). COLLAR 0394
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акваріум 42л aGLASS Nano (35*35*35). COLLAR 0394
Акваріуми aGLASS для прісноводного/морського акваріума. Серія aGLASS представляє найпопулярніші розміри невеликих акваріумів до 66 л. Ідеальне рішення для нескладних видів рослин, креветок, дрібних видів риб, а також півників. Такий обсяг акваріума дуже зручний, тому що практично немає обмежень до місця встановлення.
У комплект акваріума входить:
1) Покривне скло, яке служить для запобігання вистрибуванню риб та креветок з акваріума, зменшує випаровування води;
2) Поліуретанова підкладка (згладжує невеликі нерівності місця встановлення, захищає меблі та дно акваріума від пошкоджень).
Характеристики:
Вид Акваріум
Матеріал Надпрозоре скло
Форма акваріума Квадрат
Довжина 350 мм
Ширина 350 мм
Тип скла Optiwhite
Висота 350 мм
Вихованці Для риб
Об'єм 42 л
Акваріуми мають такі особливості:
-виготовлені з надпрозорого скла, що забезпечує максимальне світлопропускання та природну перенесення кольорів від об'єктів в акваріумі і не має характерного «зеленого» відтінку, властивого стандартному склу.
-Кромки відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45 °.
-Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви тонкі і дуже акуратні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Об'єм акваріума | 42 л |
| Довжина акваріума | 350 мм |
| Ширина акваріума | 350 мм |
| Висота акваріума | 350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 273 ₴

