
Кисневий камінь VITALIZER BLOCK 1X для акваріума. SUPERFISH A3060015
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисневий камінь VITALIZER BLOCK 1X для акваріума. SUPERFISH A3060015
SUPERFISH VITALIZER BLOCK 1X — Цей камінь від Superfish забезпечує більше кисню у воді вашого акваріума, що робить воду чистішою та здоровішою.
Також камінь гарний як прикраса.
Порада з використання: покладіть камінь на дно акваріума, де він розчиниться самостійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SuperFish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Засоби підготовки води |
| Упаковка | Блістер |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Тип акваріума | прямокутний |
| Внутрішній фільтр | 1 шт |
| Нагрівач | Да |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Довжина акваріума | 592 мм |
| Ширина акваріума | 315 мм |
| Висота акваріума | 441 мм |
| Колір | Чорний |
| Підсвітка | Да |
| Термометр | Да |
- Ціна: 116 ₴

