

Акваріум 22л aGLASS Black (36*24.5*25). COLLAR 0348
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ass="ChMk0b jCAhz">Акваріум 22л aGLASS Black (36*24.5*25). COLLAR 0348
Акваріуми aGLASS з оригінальною задньою стінкою, пофарбованою в чорний колір. Більше немає кабелів за заднім склом, а композиція в акваріумі має максимально контрастний вигляд!
У комплекті:
1) Покривне скло, яке служить для запобігання вистрибуванню риб та креветок з акваріума, зменшує випаровування води;
2. Поліуретанова підкладка, яка згладжує невеликі нерівності місця встановлення, захищає меблі та дно акваріума від пошкоджень.
Характеристики:
Вид Акваріум
Матеріал Скло
Довжина 360 мм
Ширина 245 мм
Тип скла Стандарт
Форма акваріума Прямокутник
Розмір 22 л
Висота 250 мм
Вихованці Для риб
Об'єм 22 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 22 л |
| Довжина акваріума | 360 мм |
| Ширина акваріума | 245 мм |
| Висота акваріума | 250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 556 ₴

