
Насос для ставка 420Вт. 18000л/год. SUNSUN JAP-18000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос для ставка 18000л/год. SUNSUN JAP-18000
SunSun JAP-18000 - надпотужний насос для ставка. 18000 л/год.
Високопродуктивний водяний насос високої якості з великою поверхнею всмоктування та захистом від попадання великих частинок сміття для забезпечення безперервної та довговічної роботи. Великий префільтр, виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність та надійність роботи насоса гарантує ротор, що не окислюється у воді, а також ізольований епоксидною смолою двигун. Насос простий у встановленні та обслуговуванні, потужний та економічний.
Насос SunSun JAP-18000 призначений для подачі та фільтрації води у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Вони також можуть використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
Насоси SunSun JAP-18000 можна використовувати як у зануреному стані, так і поза водою.
переносить частинки бруду розміром до 6 мм завдяки потужному та міцному ротору.
абсолютно безшумний, високонадійний двигун.
зручна ручка захоплення для спрощеної установки та вилучення з ставка
пропонується з усіма необхідними комплектуючими для запуску
Технічні характеристики:
Продуктивність: 18000 л/год
Висота підйому води: 6,5 метра.
Потужність: 420Вт
Довжина кабелю: 10 м
Розмір шлангу: 26/33/39/45 мм.
Розміри насоса: 400х140х165 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 18000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 165 мм |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 18000 л/год |
| Висота підйому води | 6 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
- Ціна: 5 231 ₴

