
Насос для ставка 10000л/год. SUNSUN JAP-10000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос для ставка 10000л/год. SUNSUN JAP-10000
SunSun JAP-10000 – високопродуктивний водяний насос високої якості з великою поверхнею всмоктування та захистом від попадання листя для забезпечення безперервної та довговічної роботи. Великий префільтр виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса. .
Довговічність та надійність роботи насоса гарантує ротор, що не окислюється у воді, а також ізольований епоксидною смолою двигун. Насос простий у встановленні та обслуговуванні, потужний та економічний.
Помпа SunSun JAP-10000 призначена для подачі та фільтрації води у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Вони також можуть використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин. Фонтанних насадок немає.
Великий префільтр захищає насос від попадання листя.
Безперервна та довговічна робота.
Для використання у прісноводних акваріумах, морських акваріумах, ставках та фонтанах.
Легкий в установці та обслуговуванні.
Потужний та економічний.
Для тривалої роботи.
Можливе встановлення не у воді.
Губка до комплекту не входить.
Фірма-виробник: SunSun (Китай).
Напруга: 220 V.
Потужність: 330 Вт.
Продуктивність: 10000 л/година.
Здатний підняти стовп води: до 9м
Розмір: 375х130х153 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 153 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип встановлення | Під водою і на суші |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 10000 л/год |
| Висота підйому води | 9 м |
- Ціна: 4 222 ₴

