
Холодильник для акваріума 420л. 450Вт. HYH-0,25D-D SUNSUN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Холодильник для акваріума 420л. 450Вт. HYH-0,25D-D SUNSUN
Акваріумний холодильник SunSun HYH-0,25D-D – виконаний із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій та антикорозійного покриття. Правильна температура води в літню пору запорука здоров'я мешканців вашого акваріума. У холодильнику є вбудований нагрівач для стабілізації температури води. Наприклад, якщо температура води опуститься нижче зазначеної, то нагрівач автоматично ввімкнеться підвищення температури до заданої. Підходить для прісноводних та морських акваріумів об'ємом до 420 літрів. стійкий до корозії
Характеристики:
Об'єм акваріума: 420 л
Подача води, що рекомендується: 1200л/ч
Потужність: 450 Вт
Розміри: 30x37,5x49 см
Діаметр вихідного отвору: 1 16/20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодильник |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм акваріума | 420 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 490 мм |
- Ціна: 25 234 ₴

