
Холодильник для акваріума 650Вт. до 580л. SUNSUN HYH-0,5D
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Холодильник для акваріума 650Вт.до 580л. SUNSUN HYH-0,5D
Забезпечений поршневим компресором, має низьке енергоспоживання, безшумний у роботі, високий рівень продуктивності.
2. Корпус виготовлений з високоякісного ABS пластику та нержавіючої сталі.
3. Можна використовувати як для прісної води так і для морського акваріума завдяки антикорозійному покриттю.
4. Оснащений системою контролю температурного режиму, системою Volt Conrol, що дозволяє швидко та ефективно відновлювати роботу після вимкнення живлення.
5. Працює ефективно при температурі води до – 35 градусів
6. Сітка повітрозабірника легко знімається і надягається назад, і ви, без особливих труднощів, зможете її почистити та помити.
7. Кран повертається на 360 градусів, що дуже зручно та безпечно при експлуатації
Технічні характеристики:
Рекомендований насос: 1800 л/год
Діаметр вихідного отвору: 16/20 мм
Діаметр вхідного отвору: 16/20 мм
Об'єм акваріума: 580
Потужність: 650 Вт.
Розмір: 302x375x490 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодильник |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм акваріума | 580 л |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 490 мм |
- Ціна: 28 280 ₴

