




Холодильник для акваріума 300Вт. до 225л. SUNSUN HYH-1/13d
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Холодильник для акваріума 300Вт. до 225л. SUNSUN HYH-1/13d
Холодильник для акваріума до 225л із цифровим дисплеєм, який забезпечує точну температуру. Корпус виготовлений з високоякісного міцного пластику.
SunSun HYH компактний, легкий в керуванні, енергозберігаючий, низький шум.
Сенсорне керування.
Стійкий до корозії.
Підходить як для прісної, так морської води. Використовується для торгового акваріумного обладнання, а також для охолодження морських акваріумів у кафе та ресторанах.
Рекомендується використовувати насос потужністю 300-1000 л/год.
Модель: HY
Напруга: 220 В / 50 Гц
Потужність: ?
Об'єм акваріума (ємності): 20-225L
РОЗМІР ВХОДУ І ВИХОДУ: Φ16
Тип холодильної установки: R134A
РОЗМІР: 288 х236 х346 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодильник |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм акваріума | 225 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 346 мм |
- Ціна: 16 053 ₴




