
Холодильник для акваріума 4245Вт. до 2000л. SUNSUN HYH-2DR-A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Холодильник для акваріума 4245Вт. до 2000л. SUNSUN HYH-2DR-A
Холодильник для акваріуму до 2000л. із цифровим дисплеєм, який забезпечує точну температуру. Корпус виготовлений із високоякісного міцного пластику.
SunSun HYH компактний, легкий у керуванні, енергозберігаючий, низький шум. Має сенсорне керування та стійке до корозії.
Підходити як для прісної, так і для морської води. Використовується для торговельного акваріумного обладнання, а також для охолодження морських акваріумів у кафе та ресторанах.
Рекомендується використовувати насос потужністю 3000-4000 л/год.
Характеристики SunSun HYH-2DR-A:
Напруга: 220 В/50 Гц
Потужність: 4245 Вт
Об'єм акваріуму (ємності): 1400-2000 л
Розмір входу та виходу: Φ40
Тип холодильної установки: R22
Розмір: 630х530х425 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодильник |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 425 мм |
- Ціна: 65 261 ₴

