




Фільтр внутрішній 16Вт. 800л/год. для акваріума до 150л. SUNSUN HJ-952
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній 16Вт. 800л/год. для акваріума до 150л. SUNSUN HJ-952
SunSun HJ-952 - занурювальний фільтр для акваріумів об'ємом до 150 літрів. Фільтр не має регулювання потужності потоку води. Оснащений двома фільтруючими елементами у вигляді середньопористих губок. Для аерації води в акваріумі може використовуватися дощовалка. Компактні розміри дозволяють легко встановити та приховати за декораціями навіть у невеликому акваріумі. Фільтр легко кріпиться на бічну стінку акваріума за допомогою присосок.
Фільтр SunSun HJ-952 - тихий у роботі і незважаючи на невеликі розміри виконує якісне механічне очищення води.
- Підходить для акваріумів до 150 літрів.
- Сприяє насиченню води киснем за допомогою флейти.
- Надійно кріпиться до внутрішнього скла акваріума за допомогою присосок.
- Виготовлений із високоякісних матеріалів та має гарний дизайн.
- Компактен і дуже тихо працює, забезпечуючи при цьому якісне механічне очищення води в акваріумі.

Характеристики:
- Потужність 16 Вт.
- Продуктивність 800 л/год.
- 2 фільтруючі секції.
- Підйом води 1.4м.
- Габарити 62х62х287 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 16 Вт |
| Продуктивність | 800 л/год |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 287 мм |
- Ціна: 607 ₴

