




Фільтр внутрішній 7Вт. 650л/год. кутовий для акваріума до 120л. SUNSUN JP-094
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній 7Вт. 650л/год. для акваріума до 120л. SUNSUN JP-094
SunSun HJ-094 – внутрішній акваріумний фільтр для очищення води в акваріумах об'ємом від 60 до 120 літрів.
У комплекті разом із SunSun JP-094 входять насадки та перехідники з поворотним соплом – флейта.
Може використовуватися в акваріумах та тераріумах з прісною та морською водою, забезпечуючи відмінне механічне та біологічне очищення, передбачене регулювання пропускної спроможності.
Корпус фільтра виконаний з якісного пластику та має відмінний дизайн, легкий та зручний в обслуговуванні.
Характеристики:
Потужність: 7 Вт
Продуктивність: 650 л/год
Напруга: 220-240 В
Комплектація: флейта
Макс. здатний підняти стовп води: на 1,2 м
Габарити (ДхШхВ): 97х60х225 мм
Для акваріума: до 120 літрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 7 Вт |
| Продуктивність | 650 л/год |
| Об'єм акваріума | 120 л |
| Висота підйому води | 1 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 225 мм |
- Ціна: 582 ₴



