




Фільтр внутрішній 3Вт. 250л/год. для акваріума до 80л. SUNSUN JP-092
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній 3Вт. 250л/год. для акваріума до 80л. SUNSUN JP-092
SunSun JP-092 - внутрішній акваріумний фільтр для очищення води в акваріумах об'ємом 80-120 літрів. Без регулювання продуктивності. Запатентована нова технологія фільтра з двома роторами (двигунами), що робить фільтр у роботі тихим та потужним. Має в комплекті вугільний контейнер для кращої фільтрації акваріумної води та видалення запаху. Оснащений однією великою секцією, що фільтрує. У комплекті флейта (дощовалка) для насичення акваріумної води киснем. Є також відразу на другому виході інжектор для повітря, вам тепер не потрібен компресор. Створює необхідне багатьом мешканцям акваріума перебіг води, перемішуючи, а також насичуючи акваріумну воду киснем, також в комплекті йде скімер, який збирає залишки корму і дрібні частинки з поверхні акваріума, щоб вода не закисала, Корпус фільтру прикріплюється. Виконаний із якісного пластику, має відмінний дизайн. Компактний та дуже тихий, зручний в обслуговуванні, забезпечує відмінне механічне очищення води в акваріумі. Простий в установці та обслуговуванні, підтримує хорошу якість води в акваріумі. Може використовуватися в прісноводних та морських акваріумах.

Характеристики:
- Продуктивність насоса: 250 л/година.
- Потужність: 3 Вт.
- Робоча напруга: 220-240 В.
- Фільтруючих секцій: 1.
- Можливість регулювання: є.
- Аксесуари: дощовалка.
- Розмір: 83 x 50 х 185 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 3 Вт |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 185 мм |
- Ціна: 325 ₴

