



Фільтр внутрішній 22Вт. 1200л/год. для акваріума до 250л. SUNSUN HJ-1152
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр внутрішній 22Вт. 1200л/год. для акваріума до 250л. SUNSUN HJ-1152
SunSun HJ-1152 - занурювальний фільтр для акваріумів об'ємом до 260 літрів. Фільтр не має регулювання потужності потоку води. Оснащений трьома фільтруючими елементами як середньопористих губок. Для аерації води в акваріумі може використовуватися дощовалка. Компактні розміри дозволяють легко встановити та приховати за декораціями навіть у невеликому акваріумі. Фільтр легко кріпиться на бічну стінку акваріума за допомогою присосок.
Фільтр SunSun HJ-1152 - виконує якісне механічне очищення води.
- Підходить для акваріумів до 250 літрів.
- Сприяє насиченню води киснем за допомогою флейти.
- Надійно кріпиться до внутрішнього скла акваріума за допомогою присосок.
- Виготовлений із високоякісних матеріалів та має гарний дизайн.
- Компактен і дуже тихо працює, забезпечуючи при цьому якісне механічне та хімічне очищення води в акваріумі.

Характеристики:
- Для акваріумів об'ємом: до 250 л;
- Продуктивність: 1200 л/год;
- Потужність: 22 Вт;
- Габарити: 11х7, 2х33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 22 Вт |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Об'єм акваріума | 250 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 707 ₴

