

LED лампа світильник 4Вт. занурювальна біла 27см. для акваріума 30-40см. CEBO COCO T4-300
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа світильник 4Вт. занурювальна біла 27см. для акваріума 30-40см. CEBO COCO T4-300

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sobo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
- Ціна: 297 ₴

