


LED лампа 3.5Вт. занурювальна біло-синя 14см. для акваріума 20-30см. XILONG T4-20E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа 3.5W занурювальна біло-синя 14 см. для акваріума 20-30см. XILONG T4-20E
LED світильник з білим кольором свічення. Є водонепроникною колбою з платою світлодіодів усередині. Може встановлюватися на дно і стінку. Можливий варіант встановлення в кришку акваріума замість штатної лампи. Відмінно піде для освітлення Вашого акваріума, підкреслить рибку та декорації у товщі води.
Потужність - 3,5 Вт
Тип світлодіодів: LED
Розмір: 145 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Основні | |
| Колір | біло-синьо-рожева |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
- Ціна: 259 ₴

