


T8 LED світильник 15Вт. 110см. для акваріума (зелений, білий, синій, червоний). CEBO COCO T-110
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
T8 LED світильник 15Вт. 110см. для акваріума (зелений, білий, синій, червоний). CEBO COCO T-110
LED світильник являє собою водонепроникну колбу з платою світлодіодів усередині. Може встановлюватися на стінку акваріума над водою, під водою або під кришку замість штатної лампи. Чудово підійде для освітлення акваріума, підкреслить рибку та прикраси.
Характеристики:
Живлення — 220 В
Потужність — 15 Вт
Кількість світлодіодів: 68 шт (23 білих, 19 синіх, 18 червоних, 8 зелених)
Довжина лампи: 110 см.
Діаметр лампи: 25 мм
Довжина кабелю: 2 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CEBO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
- Ціна: 705 ₴

