

LED лампа світильник 3Вт. занурювальна триколірна 16см. для акваріума 20-30см. CEBO COCO T4-200
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа світильник 3Вт. занурювальна триколірна 16см. для акваріума 20-30см. CEBO COCO T4-200

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sobo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
- Ціна: 242 ₴

