
Компресор на акумуляторі одноканальний 30л/хв. 20Вт. SUNSUN YT-818
Компресор на акумуляторі одноканальний 30л/хв. 20Вт. SUNSUN YT-818
Пристрій SunSun YT-818 сконструйований з плавним регулюванням продуктивності, що становить до 30 літрів за хвилину. Потужність компресора становить 20 Вт, а максимальний тиск 15 кПа. Пристрій оснащений акумулятором з високою ємністю, великим циклом заряджання, стабільною та тривалою роботою, а також надійністю. Обладнання вбудованим запобіжником від перезаряджання акумулятора, що робить його безпечнішим. Основне живлення виробляється від мережі, під час роботи з нею акумулятор і заряджається. Тривалість заряджання електричного акумулятора варіюється від 6 до 8 годин, при повному зарядженні терміну роботи пристрою становить 8 годин.
SunSun YT-818 – продуктивний компресор із вбудованим акумулятором для підтримки безперервної роботи пристрою. Компресор буде незамінним у випадках, коли електроенергія вимикається, при необхідності транспортування риби, де потрібна аерація.
У комплект входить розподільник на 6 виходів для підключення стандартних шлангів компресорних на 4 мм.
Для акваріумів та ставків: до 3000л.
Потужність: 20 Вт.
Продуктивність: 30 л/хв.
Кількість робочих каналів: 1.
Регулювання продуктивності: плавне.
Час роботи від акумулятора: 8:00.
Розміри (ДхШхВ): 240×155×125 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 1800 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 2 999 ₴

