
Компресор одноканальний повітряний 1,5 л/м. 2,5Вт. SUNSUN YT-301
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор повітряний 1,5 л/м. 2,5Вт. SUNSUN YT-301
Одноканальний компресор SUNSUN YT-301, 2,5Вт для об'єму води в акваріумі до 40 л.
Одноканальний компресор SUNSUN YT-301, 2,5Вт використовується для насичення води киснем. Підходить для дрібних акваріумів до 40 л. Для рівномірної подачі кисню встановлено міцну та надійну мембрану. Це надтихий одноканальний акваріумний компресор, з ручкою регулювання потужності потоку повітря. Інноваційні технології розробки компресора забезпечують його безшумну та надійну роботу протягом тривалого терміну експлуатації. Висока продуктивність компресора поєднується із низьким споживанням електрики. Довговічна мембрана виконана з міцного еластичного матеріалу, що забезпечує рівномірну подачу кисню в акваріум.
регулюється потужність потоку повітря;
¦практично безшумна робота;
Низьке споживання енергії.
Шланг, розпилювач, зворотний клапан та роз'єми в комплект не входять і замовляються додатково у необхідній кількості.
об'єм акваріума до 100 літрів
Кількість каналів 1
Продуктивність 1,5 л/хв
Довжина 13,5 см
Ширина 7 см
Висота 5.5 см
Застосування: акваріум, тераріум
Напруга 220 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 90 л/год |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 304 ₴

