

Компресор на акумуляторі двоканальний 8,5 л/хв.SUNSUN APQ-505
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор на акумуляторі двоканальний 8,5л/хв.
Дуже тихий двоканальний компресор з літій-іонним акумулятором.
SunSun APQ-505 – це потужний акваріумний компресор з акумулятором продуктивністю 8.5 л/хв (510 л/год). Пристрій гарантує безперервну роботу без електрики.
Завдяки регулятору потужності цей компресор підходить для акваріумів від 100 до 600 л, відмінно підходить для транспортування риби або у випадках тривалого відключення електроенергії.
Автономний компресор з акумулятором SunSun APQ-505 працює від електромережі 220В, а у разі відключення електроенергії він автоматично переходить на автономний режим і продовжує працювати від свого акумулятора. В автономному режимі (без електроенергії) може працювати до 80 годин. Коли з'являється електроенергія компресор переходить на роботу від електромережі і заряджає свій акумулятор.
Автономний акваріумний компресор SunSun APQ-505 це ідеальний варіант при частих відключеннях електроенергії. Він забезпечить акваріум і всіх його мешканців життєво необхідним киснем незалежно від того, чи є електроенергія чи ні, і позбавить вас від головного болю за акваріумних риб, які можуть не пережити чергового відключення світла.
Даний компресор може використовуватися як основний, тобто працювати постійно 24/7, так і як резервний, тобто у разі необхідності, за відсутності електроенергії його можна включити і забезпечить подачу повітря в акваріумі.
Компресор має два робочі канали, загальною продуктивністю 8.5 літра за хвилину (510 літрів на годину), зручний інтерфейс, сенсорне керування та плавне регулювання потужності, відображення рівня заряду батареї. Мембрани виготовлені з високоякісного еластичного матеріалу, що збільшує термін служби компресора.
Час заряджання акумулятора – 8 годин, Час роботи від акумулятора – до 80 годин.
Шланг і розпилювачі в комплект не входять.
Для акваріумів об'ємом: до 1000 л;
Потужність: 5 Вт;
Габарити: 16х14х10 см;
Повітряний потік: 8.5 л/м; (Два канали по 4 л/хв)
Тиск: 0,026 МРа;
Кількість виходів: 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 510 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 3 799 ₴

