


Компресор 2.5Вт. одноканальний 3.5л/хв. XILONG XL-1187
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор 2.5Вт. одноканальний 3.5л/хв. XILONG XL-1187
XILONG XL-1187 компресор для акваріума до 70л має стильний дизайн та середній шум. Рекомендується для акваріумів об'ємом до 70 л. Кількість виходів: 1 (пластиковий). Компресор не комплектується шлангом, розпилювачем та зворотним клапаном. Це купується окремо. Зворотний клапан необхідний, якщо компресор встановлюється нижче за рівень води. Компресор встановлюється поза акваріумом.
Технічні характеристики:
Потужність: 2 Вт;
Продуктивність: 150 л/година (3,5 л/хв);
максимальний об'єм акваріума: 70 л;
Кількість каналів: 1
Найбільший тиск 0.02 Мр.
Розміри (ДхШхВ): 100х56х50 мм.
Компресор насичує воду киснем, випускаючи в акваріум маленькі бульбашки повітря, що сприяють рівномірному розподілу температури води, змішуючи холодний і теплий потік між собою.
Аерація води – важлива частина будь-якої акваріумної системи. Завдяки аерації води в акваріумі можна уникнути кисневого голодування, яке не найкраще впливає на здоров'я акваріумного населення. Пам'ятайте, що рослини є постачальником кисню вдень, але з настанням пізнього часу вони починають споживати кисень. Тому аерація в акваріумі є обов'язковим пунктом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 2 Вт |
| Продуктивність | 150 л/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 160 ₴

