
Акваріум GB 60*60x30x30см.54л EHEIM 0330604
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акваріум GB 60*60x30x30см.54л EHEIM 0330604
Акваріум Eheim GB 60* (60x30x30 см, 54 л) (0330604) - це стильний акваріум, що відрізняється високою якістю матеріалів та оздоблення. Він розрахований на об'єм 54 літри та відмінно підходить для акваріумних комплектів Eheim aquastar 54 LED.
Акваріум Eheim GB 60* має оптимальні розміри (60x30x30 см) для створення комфортного середовища для акваріумних риб та рослин.
Комплектація
Комплект поставки включає сам акваріум Eheim GB 60* об'ємом 54 літра. Освітлення, фільтр, нагрівач та інші аксесуари можна придбати окремо.
Основні переваги
-Висока якість матеріалів та обробки
-Товщина скла в 4 мм
-Флоат-скло (float glass) для кращої прозорості та зовнішнього вигляду
-Оптимальні розміри для комфортного середовища риб та рослин
-Ідеально підходить для акваріумних комплектів Eheim aquastar 54 LED
Характеристики
Об'єм: 54 літри
Габарити (ДxВxШ): 60x30x30 см
Товщина скла: 4 мм
Матеріал: флоат-скло (float glass)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Кришка | є (без освітлення) |
| Підставка | Ні |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 283 ₴

