


Насос 8Вт. 600л/год. для ставка або акваріума. SUNSUN JP-033
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос 8Вт. 600л/рік. для ставки або акваріуму. SUNSUN JP-033
SunSun JP-033 – компактний занурювальний насос для акваріума або невеликої водойми. Виготовлений із пластику високої якості. Ідеально підійде для невеликих акваріумів.
Помпа має низький рівень шуму та дуже економічна. Незважаючи на невеликі розміри, насос має продуктивність 600 л/година. У той самий час споживана потужність насоса становить лише 8 Вт.
Технічні дані пристрою дозволяють створити гарний фонтан заввишки до 1 м, використовувати насос у системі фільтрації або аерації акваріума. З його допомогою можна перекачувати воду, оформити каскад чи водоспад.
При створенні фонтану слід враховувати, що продуктивність пов'язана з рівнем підйому води. При підйомі води на половину висоти від зазначеного максимального значення продуктивність також впаде вдвічі.
Обладнаний регулюванням потужності потоку води – більше/менше. Стрижень ротора виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечить тривалу експлуатацію та дозволить використовувати насос у солоній воді.
Насос надійно захищений від потрапляння всередину частинок бруду та сміття, що запобігає засміченню та пошкодженню пристрою. Ротор, що не окислюється, ізольований смолою двигун, а також стійкий до корозії керамічний підшипник.
Насос надійно кріпиться на стінку акваріума за допомогою 4 еластичних присосок і займає мало місця в резервуарі.
Компактні розміри.
Невелика вага.
Економність.
Висока продуктивність.
Проста в установці та використанні.
Довговічна та надійна.
Фірма-виробник: SunSun.
Напруга: 220-240 Ст.
Потужність: 8 Вт.
Продуктивність насоса: 600 л/година.
Висота підйому води (H-max): 1 м.
Глибина занурення: до 2м.
Регулювання: є.
Під шланг: 10/13 мм.
Довжина кабелю: 1.4м.
Розміри (ДхШхВ): 6.3 х 5.3 х 4.2 см.
Вага 0,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 42 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип | Насос |
- Ціна: 249 ₴

