



Насос 34Вт. 2000л/г. для ставка або акваріума. SUNSUN HJ-2200
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос 34Вт. для ставка або акваріума. SUNSUN HJ-2200
SUNSUN HJ-2200 багатоцільовий ставковий та акваріумний насос.
Завдяки поєднанню високої продуктивності та низького енергоспоживання цей помпа може застосовуватися в акваріумістиці в широкому спектрі завдань.
- Насос підходить для використання у ставках та акваріумах.
- Його можна використовувати для прокачування води при створенні індивідуальних систем, що фільтрують, в конструкцію яких не входить вбудований насос.
- Модель має регулятор потужності потоку води та 4 потужні присоски для жорсткої фіксації.
- Насос можна використовувати для зливу води з акваріума.
Характеристики:
· Продуктивність 2000 л/год
· Споживана потужність 35 Вт
· Підйом води 2 м
· Штуцер для підключення шланга 13/16/20 мм
· Габарити 14х7,5х10,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 2000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Висота | 10.7 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Висота підйому води | 2 м |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
- Ціна: 932 ₴

