



Насос 7Вт. 500л/год. для ставка або акваріума. SUNSUN HJ-500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос 7Вт. 500л/год. для ставка або акваріума. SUNSUN HJ-500
SUNSUN HJ-500 багатоцільовий ставковий та акваріумний насос.
Завдяки поєднанню високої продуктивності та низького енергоспоживання цей помпа може застосовуватися в акваріумістиці в широкому спектрі завдань.
Насос підходить для використання у ставках та акваріумах.
Його можна використовувати для прокачування води при створенні індивідуальних систем, що фільтрують, в конструкцію яких не входить вбудований насос.
Модель має регулятор потужності потоку води та 4 потужні присоски для жорсткої фіксації.
Насос можна використовувати для зливу води з акваріума.
Характеристики:
Продуктивність 500 л/год
Споживана потужність 7 Вт
Підйом води 0,9 м
Штуцер для підключення шланга 13/16 мм
Габарити 9,9х5,6х7,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 500 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 9.9 мм |
| Ширина | 5.6 мм |
| Висота | 7.7 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Висота підйому води | 0.9 м |
- Ціна: 267 ₴

