


Фільтр внутрішній 2Вт. 200л/год. для акваріума до 30л. SUNSUN HJ-111B
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній 2Вт. 200л/год. для акваріума до 30л. SUNSUN HJ-111B
SunSun HJ-111B - застосовуємо в акваріумах до 30 літрів.
Фільтр SunSun HJ-111B - відноситься до категорії внутрішніх або занурювальних фільтрів, що має на увазі його встановлення всередині акваріума. За допомогою присосок він кріпиться на внутрішній стінці так, щоб і фільтруючий елемент і роторна частина були у воді, а аераційна "дощовалка" на 2-3 см не доходила до поверхні води.
Завдяки такому струму води здійснюється газообмін – тобто. відбувається насичення води киснем та виведення вуглекислого газу з води.
Фільтр без регулювання потоку води. Це слід враховувати для правильного розміщення в акваріумі.
Як основний фільтруючий елемент застосовується середньопориста губка, при проходженні через яку вода очищається від дрібних і великих забруднень.
Невеликі габарити безперечний плюс цих фільтрів, завдяки цьому фільтр легко сховати в акваріумі.
Фільтр SunSun HJ-111B - практично безшумний. Відмінно фільтрує та аерує воду у невеликих, до 30 літрів акваріумах.
Для акваріумів об'ємом до 30 літрів.
- За допомогою флейти-дощувалки здійснює газообмін в акваріумній воді.
- За допомогою присосок надійно кріпиться усередині акваріума.
- Невеликі габарити та безшумна робота
- Високий ступінь фільтрації.

Характеристики:
- Підйом води 0.45м.
- Продуктивність 200 л/год.
- Потужність 2 Вт.
- Кількість склянок, що фільтрують, — 1.
- Регулювання продуктивності не передбачено.
- Габарити: 32 x 38 х 105 мм.
- Країна виробництва Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 2 Вт |
| Продуктивність | 200 л/год |
| Об'єм акваріума | 30 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 215 ₴

