




Внутрішній фільтр 3W 350 л/год. для акваріума до 100л. SUNSUN JF-120
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній фільтр 350 л/год. для акваріума до 100л. SUNSUN JF-120
Фільтр внутрішній біохімічний SunSun JF-120 відрізняється компактними розмірами та системою фільтрації води схожої на ерліфтні пристрої.
Забезпечує відмінну якість фільтрації води, верхня трубка регулюється, що дозволить встановити її над або під поверхнею води.
Фільтруючі елементи завжди на увазі, що дозволить легко контролювати їх забруднення.

Характеристики:
- Потужність 3 Вт;
- Продуктивність 350 л/год;
- Регулювання немає;
- Кількість фільтрувальних склянок 2;
- Довжина кабелю 1,5 м;
- Розмір (ДхШхВ) 185х60х230-280 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 3 Вт |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 413 ₴


