




Фільтр внутрішній 25Вт. 1500 л/год. для акваріума до 250л. GRECH CHJ-1502
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр внутрішній 25Вт. 1500 л/год. для акваріума до 250л. GRECH CHJ-1502
Grech CHJ 1502 - Занурювальний акваріумний фільтр для акваріумів об'ємом до 350 літрів. Невеликі габарити фільтра легко дозволяють застосовувати його в акваріумах середнього об'єму. У фільтрі Grech є плавне регулювання потужності.
Однією з основних переваг фільтра є те, що його можна трансформувати в помпу, для цього потрібно тільки зняти контейнер з мочалками і використовувати заглушку. Спеціально розроблений дизайн фільтра, дозволить контролювати ступінь забруднення мочалок, що фільтрують.
- Кріпиться до скла всередині акваріума за допомогою надійних присосок
- Фільтр виготовлений із високоякісного пластику
- Безшумна робота
- Високе механічне очищення води в акваріумі
- Grech CHJ 1502 оснащений регулюванням потужності
- У комплекті шланг для аерації
- Енергозберігаючий

Характеристики:
- Габарити 270х90х110 мм;
- Для акваріумів об'ємом 200-300 л;
- Потужність 25 Вт;
- Продуктивність 1500 л/год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 25 Вт |
| Продуктивність | 1500 л/год |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 889 ₴


