

Насос для ставка 6000л/год. SUNSUN JAP-6000
Насос для ставка 6000л/год. SUNSUN JAP-6000
SunSun JAP-6000 - надпотужний насос для ставка. 6000 л/год.
Високопродуктивний водяний насос високої якості з великою поверхнею всмоктування та захистом від попадання великих частинок сміття для забезпечення безперервної та довговічної роботи. Великий префільтр, виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність та надійність роботи насоса гарантує ротор, що не окислюється у воді, а також ізольований епоксидною смолою двигун. Насос простий у встановленні та обслуговуванні, потужний та економічний.
Насос SunSun JAP-6000 призначений для подачі та фільтрації води у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Вони також можуть використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
Насоси SunSun JAP-6000 можна використовувати як у зануреному стані, так і поза водою.
переносить частинки бруду розміром до 6 мм завдяки потужному та міцному ротору.
абсолютно безшумний, високонадійний двигун.
зручна ручка захоплення для спрощеної установки та вилучення з ставка
пропонується з усіма необхідними комплектуючими для запуску
Технічні характеристики:
Продуктивність: 6000 л/год
Висота підйому води: 6 метрів.
Потужність: 170 Вт
Довжина кабелю: 5 м
Розмір шлангу: Ø26 Ø32 Ø38 мм
Розміри насоса: 145x355x120мм
Гарантія: 12 місяців
Код товари: JAP6000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 6000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 4 029 ₴

