
Насос для ставка 10000л/год. SUNSUN JAP-13000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос для ставка 13000л/год. SUNSUN JAP-13000
SunSun JAP-13000 - надпотужний насос для ставка. 13000 л/год.
Високопродуктивний водяний насос високої якості з великою поверхнею всмоктування та захистом від попадання великих частинок сміття для забезпечення безперервної та довговічної роботи. Великий префільтр, виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність та надійність роботи насоса гарантує ротор, який не окислюється у воді, а також ізольований епоксидною смолою двигун. Насос простий у встановленні та обслуговуванні, потужний та економічний.
Насос (помпа) SunSun JAP-13000 призначений для подачі та фільтрації води у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Вони також можуть використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
Насоси SunSun JAP-13000 можна використовувати як у зануреному стані, так і поза водою.
переносить частинки бруду розміром до 6 мм завдяки потужному та міцному ротору.
абсолютно безшумний, високонадійний двигун
зручна ручка захоплення для спрощеної установки та вилучення з ставка
пропонується з усіма необхідними комплектуючими для запуску
Технічні характеристики:
Продуктивність: 13000 л/год
Висота підйому води: 7,5 метра
Потужність: 400 Вт
Довжина кабелю: 5 м
Розмір шлангу: Ø26 Ø32 Ø38 мм
Розміри насоса: 400 х 140 х 165 мм
Гарантія: 12 місяців
Код товари: JAP13000
Основні характеристики та особливості
Тип ставкового насосу
Продуктивність 13 000 лч
Підйом води на 7.5 м
Потужність 400 W
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 165 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 13000 л/год |
| Висота підйому води | 7 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
- Ціна: 5 231 ₴

