

Фільтруючий насос-голова 40Вт. 2800л/год. XILONG XL-370
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтруючий насос-голова 40Вт. 2800л/год. XILONG XL-370
Xilong XL-370 - універсальний підводний насос для ефективної циркуляції води у великих акваріумах.
Помпа розроблена з урахуванням максимальної енергозбереження, досягнутої з використанням якісного двигуна і надійного ущільнювального кільця роторної камери. підводних жителів, а саме від мальки риб, креветки, артемії, а також очистити воду від найдрібніших забруднень у формі суспензії, корму, продуктів життєдіяльності риб.
Гнучка універсальність насоса досягається за допомогою подвійного сопла для виходу води, за допомогою яких можна налаштувати потік у будь-якому зручному напрямку. Крім гнучкого управління потоком води в комплектацію входить стінкам акваріума за допомогою надійного присоска. інжектор для додаткового збагачення води киснем.
Зручне кріплення за допомогою потужних присосків.
Високоефективна голова для циркуляції води у прісноводних акваріумах.
Тиха та високопродуктивна голова.
Прекрасне поєднання ціна/якість.
У комплекті інжектор для повітря вам не потрібний компресор.
Характеристики:
Продуктивність насоса: 2800 л/година.
Потужність: 40 Вт.
Робоча напруга: 220-240 Ст.
Підйом води на 1.8м.
Можливість регулювання: ні.
Під шланг: 16 мм.
Розміри (ДхШхВ): 11x7x10 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип розпилювача | Гнучкий |
| Вид | Насос |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 489 ₴

