




Фонтанний комплект 22Вт. Fountain Boy 1500л/год. BOYU SPA-1500B
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фонтанний комплект 22Вт. Fountain Boy 1500л/год. BOYU SPA-1500B
BOYU Fountain Boy 1500 – компактний набір для фонтану. У стандартній комплектації оснащений сепаратором бруду, водяним насосом, гідравлічним набором муфт та насадкою для фонтанів. Набір легко зібрати, і можна насолодитися вражаючим фонтаном без жодних зусиль і за короткий час. Просто покладіть насос під воду з насадкою вище за рівень води і готовий фонтан.
Переваги:
- швидкий монтаж
- сепаратор бруду в комплекті
- повний комплект
- може працювати цілодобово
- низьке споживання електроенергії
Опис монтажу:
1. Трубки та насадка для фонтанів:
У комплект входять дві трубки, що розширюють вихідний отвір від насоса до фонтану. Трубку можна вирізати так, щоб вона відповідала рівню води. Підключіть насадку фонтану та вставте весь комплект у насос.
2. Водяний насос:
Вставте водяний насос у воду із встановленими трубами та форсункою.
3. Підключіть та насолоджуйтесь фонтаном
Підключіть шнур живлення до електромережі.
Сепаратор бруду – це не що інше, як кошик із фільтром, розташований на вході води в насос. Такий сепаратор фільтрує домішки, які можуть перекрити ротор насоса. В результаті Ви завжди можете бути впевнені, що насос у безпеці. Все, що менше сітки сепаратора і потрапляє в насос, перекачуватиметься і виходитиме разом із водою.
Технічні дані:
- Потужність: 22 Вт
- Ефективність: 1500л/год
- водопідйомний стовп: 180 см
- Мінімальна глибина сітки/занурення: 30 см
- максимальна глибина занурення через довжину труб: 50 см (якщо вона надто неглибока, ви завжди можете поставити насос на платформу, наприклад, відвернене відро)
- максимальна глибина занурення насоса: 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boyu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скіммер для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 1500 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 145 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 1500 л/год |
| Висота підйому води | 1.8 м |
- Ціна: 1 475 ₴




