




Внутрішній фільтр 10Вт. 600л/год. PowerLine 200 EHEIM 2048020
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Внутрішній фільтр 10Вт. 600л/год. PowerLine 200 EHEIM 2048020
Ідеальний внутрішній фільтр EHEIM PowerLine 200 2048020 для швидкої циркуляції та збагачення води киснем (фільтр і насос в одному) для акваріумів від 100 до 200 л.
Дифузор для збагачення киснем, подача повітря може регулюватися за необхідності.
Powerline має модульну конструкцію. Ви можете збільшити обсяг фільтра, додаючи додаткові модулі в міру потреби (додаткові модулі не йдуть у комплекті).
Переваги EHEIM PowerLine 200:
- Адаптер для підключення набору для встановлення EHEIM InstallationsSet (сторона нагнітання)
- Ефективний модульний внутрішній фільтр для сильної течії в акваріумі
- Інтенсивне збагачення води киснем за допомогою дифузора
- Змінний об'єм фільтра, можливе встановлення додаткових модулів
- Послідовне часткове чищення картриджів для збереження бактерій завдяки модульній конструкції
- Готовий до підключення media + (губки)
Технічні дані EHEIM PowerLine 200:
Для акваріумів: від 100 до 200 літрів
Продуктивність насоса: 600 л/год
Висота підйому води: 1,5 м
Об'єм фільтра: 390 см3
Потужність: 230В / 50 Гц, 10 Вт
Розміри: 285х65х75 мм
Аксесуари для EHEIM PowerLine 200 (не входять в комплект)
Додатковий модуль Арт. 7478860
Додатковий набір 2 Арт. 4009620
Широкоструминний розпилювач Арт. 4009680
Деталі розпилювачів та адаптерів Арт. 4009700
Картриджі для фільтра 2шт. 2615480
Картридж із активованим вугіллям 2шт. 2625480
Для акваріумів об'ємом: до 200 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 10 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Висота підйому води | 2 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 285 мм |
- Ціна: 6 680 ₴



