




Фільтр внутрішній 28Вт. 1200 л/год. PowerLine XL EHEIM 2252020
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній 28Вт. 1200 л/год. PowerLine XL EHEIM 2252020
Внутрішній фільтр Eheim PowerLine XL (2252020) – потужний фільтр для акваріумів, що забезпечує сильну циркуляцію води та збагачення її киснем. Він ідеально підходить для акваріумів об'ємом понад 200 літрів.
Основна відмінність Eheim PowerLine XL полягає в його модульній конструкції, що дозволяє легко налаштувати та розширити об'єм фільтра. Крім того, можна використовувати різні типи матеріалів, що фільтрують, а також легко очищати фільтр, просто знімаючи окремі модулі.
Функціональність та можливості:
-Потужний внутрішній фільтр для акваріумів понад 200 літрів
-збагачення води киснем за допомогою регульованого дифузора
-Можливість підключення EHEIM InstallationsSETs 2
-Модульна конструкція для змінного об'єму фільтра та використання з різними фільтруючими матеріалами.
Основні переваги:
-Потужний фільтр для великих акваріумів
-збагачення води киснем
-модульна конструкція
-Легкість в обслуговуванні та очищенні
Характеристики:
Для акваріумів об'ємом від 200 літрів.
Продуктивність насоса: 1200 л/год
Висота напору: 2 м
Споживання енергії: 28 Вт
Об'єм фільтра: 0.7 л
Висота: 335 мм
Ширина: 75 мм
Глибина: 80 мм
Придатний для прісної та морської води
Аксесуари для Eheim PowerLine XL (додатково не входять до комплекту)
Додатковий модуль PowerLine XL, що фільтрує, Арт. 7478058
Додатковий набір 2 Арт. 4009620
Широкоструминний розпилювач Арт. 4009680
Адаптери Арт. 4009700
Картриджі для фільтра 2шт 2615510
Картридж з активованим вугіллям 2шт 2625520
Цей потужний фільтр забезпечить вашому акваріуму оптимальні умови для забезпечення здоров'я та комфорту вашим рибкам та водним мешканцям. Його модульна конструкція, зручність в обслуговуванні та надійність роблять його ідеальним вибором для вашого акваріума.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 28 Вт |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Висота підйому води | 2 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 335 мм |
- Ціна: 8 496 ₴




