




Насос універсальний 600 10м. EHEIM 1048019
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос Universal 600 10м. EHEIM 1048019
Eheim universal 600 (1048019) з кабелем живлення 10м – це універсальний насос високого класу, який відомий своєю надійністю та тривалим терміном служби. Цей насос може використовуватися як усередині, так і поза водою. Завдяки інтегрованому передньому фільтру, безпечним з'єднанням для шлангів та різним можливостям монтажу, цей насос є вибором №1 серед професіоналів, таких як зоопарки та розплідники.
Для чого потрібно:
Eheim universal 600 може використовуватись у різних цілях, включаючи циркуляцію води в акваріумі, роботу з фільтрами, фонтанами та іншими водними функціями. Його висока потужність і гнучкість робить його ідеальним для використання у будь-якому акваріумі незалежно від його розміру.
Переваги:
-Великий спектр продуктивності, розроблений для тривалого терміну служби.
-Використання всередині або поза водою.
-Герметичний відсік двигуна гарантує повну безпеку.
-Інтегрований передній фільтр захищає імпелер від будь-яких частинок, що потрапляють усередину, та гарантує довгий термін служби.
-Виходь для безпечного підключення шлангів.
Характеристики:
Висота підйому макс:1.5 м
Потужність: 10 Ватт
Продуктивність: 600 л/рік
Висота: 10 см
Ширина: 14.5 см
Глибина: 20.5 см
Довжина кабелю живлення: 10 м
Конектор Ø збоку всмоктування: 13 мм (шланг 12/16мм), різьблення 3/8 дюйма
Конектор Ø з напірної сторони: 13 мм (шланг 12/16мм), різьблення 1/4 дюйма
Прісна/морська вода: так/так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Насос |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 7 095 ₴



