


Водяний насос-помпа 105Вт 5000л/год 5м XILONG XL-136
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водяной насос-помпа 105Вт 5000л/ч 5м XILONG XL-136
Насос-помпа Xilong XL-136 представляет собой подъемный насос, универсального действия, применяется для аквариумов с большим объемом воды, для прудов или водоемов, создания фонтанов и водопадов. Обладает высокой производительностью и низким уровнем энергопотребления.
Насос-помпа Xilong XL-136 оснащений ручкою для легкого перенесення, комплектується насадками різного діаметра. При використанні в акваріумі кріпиться до дна 4 надійними присосками.
Силонг XL-136 універсальна помпа, може застосовуватися також для морських акваріумів, володіє низьким рівнем шуму, проста в експлуатації і обслуговуванні
Потужність: 105 Вт
Виробник: Xilong
Габарити 17,9 см *17,9 см*17,9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 105 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 5000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 179 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Продуктивність | 5000 л/год |
| Висота підйому води | 5 м |
- Ціна: 1 904 ₴

