




Насос compactON 1000 для акваріума 15Вт. 1000 л/год. EHEIM 1022220
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос compactON 1000 для акваріума 15Вт. 1000 л/год. EHEIM 1022220
Насос Eheim compactON 1000 (1022220) є компактним, але при цьому потужним акваріумним насосом. Він відрізняється компактним дизайном, що відповідає його назві, і завдяки включеному в комплект поставки аксесуару може бути використаний у різноманітних сценаріях. Якість матеріалів дозволяє використовувати насос без проблем у морській воді.
Для чого потрібно
Eheim compactON 1000 є надійним рішенням для забезпечення циркуляції води в акваріумі. Він може бути використаний для забезпечення функціонування фільтра або для створення потоку води в акваріумі.
Переваги Eheim compactON 1000
- Компактний акваріум насос, для універсального застосування
- Висока продуктивність, низьке споживання енергії
- Підходить для прісної і морської води
- Тиха робота
- Включає в себе аксесуари
Характеристика Eheim compact ON 1000:
Потужність насоса за годину від-до: 400 - 1000 л
Напір подачі: макс. 1,4 метра
Потужність: 15 Вт
Ширина х висота х глибина: 47 x 79 x 73 мм
Ø напірної сторони: 16/22 мм, 19/27мм
Вилка живлення: EUR
Довжина кабелю: 2 метри
Прісна/солона вода: так/так
Гарантія: 3 роки
Поради
Для оптимальної роботи регулярно очищуйте насос від накопичення бруду та водоростей.
Переконайтесь, що насос має достатній рівень води для функціонування. Робота в "сухому" режимі може призвести до перегрівання та пошкодження насосу.
Насос Eheim compactON 1000 оснащений регульованим потоком води, що дозволяє вам налаштувати інтенсивність циркуляції води в акваріумі відповідно до потреб ваших водних мешканців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Насос |
| Потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 79 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Насос для ставка |
| Висота підіймання води | 1.4 м |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 2 220 ₴

