
Насос занурювальний 12Вт. 600л/год. для акваріума або ставка. XILONG XL-130
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос занурювальний 12Вт. 600л/год. для акваріума або ставка. XILONG XL-130
Xilong XL-130 являє собою підіймальний насос, універсальну дію, застосовується для акваріумів із великим об'ємом води, для ставків або водойм, створення фонтанів і водоспадів, перекачування води з ємності в ємність, осушення басейнів. Має високу продуктивність і низький рівень енергоспоживання.
Насос Xilong XL-130 комплектується насадками різного діаметра. Під час використання в акваріумі кріпиться до дна 4 надійними присосками.
Xilong XL-130 універсальний насос, може застосовуватися також для морських акваріумів, має низький рівень шуму, простий в експлуатації й обслуговуванні (необхідний час від часу очищення ротора та крильчатки від слизу, що накопичився).
Потужність: 12 Вт
Продуктивність: 600 л/год
Висота підіймання: 1 м
Виробник: Xilong
Країна: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Насос |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 600 л/год |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Основні | |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Висота підіймання води | 1 м |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 257,61 ₴

