




Насос compactON 300 для акваріума 7Вт. 300 л/год. EHEIM 1020220
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос compactON 300 для акваріума 7Вт. 300 л/год. EHEIM 1020220
Насос Eheim compactON 300 (1020220) є компактним, але при цьому потужним акваріумним насосом. Він відрізняється компактним дизайном, що відповідає його назві, і завдяки включеному в комплект поставки аксесуару може бути використаний у різноманітних сценаріях. Якість матеріалів дозволяє використовувати насос без проблем у морській воді.
Для чого потрібно
Eheim compactON 300 є надійним рішенням для забезпечення циркуляції води в акваріумі. Він може бути використаний для забезпечення функціонування фільтра або для створення потоку води в акваріумі.
Переваги Eheim compactON 300
- Компактний акваріум насос, для універсального застосування
- Висока продуктивність, низьке споживання енергії
- Підходить для прісної і морської води
- Тиха робота
- Включає в себе аксесуари
Характеристика Eheim compact ON 300:
Потужність насоса за годину від-до: 170 - 300 л
Напор подачі: макс. 0,6 метра
Потужність: 7 Вт
Ширина х висота х глибина: 38 х 72 х 62 мм
Ø напірної сторони: 12/16 мм
Вилка живлення: EUR
Довжина кабелю: 2 метри
Прісна/солона вода: так/так
Поради
Для оптимальної роботи регулярно очищуйте насос від накопичення бруду та водоростей.
Переконайтесь, що насос має достатній рівень води для функціонування. Робота в "сухому" режимі може призвести до перегрівання та пошкодження насосу.
Насос Eheim compactON 300 оснащений регульованим потоком води, що дозволяє вам налаштувати інтенсивність циркуляції води в акваріумі відповідно до потреб ваших водних мешканців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 300 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 72 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 300 л/год |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Довжина кабелю | 2 м |
- Ціна: 1 118 ₴

