
Міні-насос 2Вт. 200л/год. для акваріума чи фонтанчика. SUNSUN HJ-111
Мінінасос 2 Вт. 200 л/год. для акваріума або фонтанчика. SUNSUN HJ-111
SunSun HJ-111 — універсальний фонтанний насос невеликих розмірів. Помпа проста в обслуговуванні й енергоощадна. Головна перевага насоса — оптимальне поєднання якості, ефективності та ціни. Матеріал підходить для використання в акваріумах різних типів і розмірів. Підіймальний насос підходить для різних цілей, наприклад, створення невеликих фонтанів, коригування течії та інших цілей.
Завдяки насосу можна легко спрямовувати потік води в акваріумі в потрібному напрямку. Правильна циркуляція в резервуарі не допустить утворення застійних зон, у яких накопичується сміття і відходи життєдіяльності підводних жителів, забезпечити рівномірне насичення киснем на всіх кулях води та підтримує однакову температурну режим. Органікою, що почалася організація потоку, допоможе легко боротися з утворенням водню, що живляться у воді. До того ж за комбінації фонтанного насоса з аерацією в акваріумі можна ефективно забезпечувати бактерії киснем, що заважають фільтру.
Попри невеликі розміри насоса, пристрій має високу продуктивність. Помпа обладнана механічним регулюванням продуктивності, за допомогою якого можна регулювати подавання води. У разі споживання енергії 2 ватів насос здатний підіймати воду до 0,45 метра, а його продуктивність становить 200 літрів на годину. До комплекту входить дві насадки діаметром 8 і 12 мм. Кріплення здійснюється за допомогою 2 надійних присосок до внутрішньої стінки акваріума. Присоски не розсихаються з часом, зберігають свою форму та міцно тримають пристрій завдяки різності тиску. Помпа сконструйована зі ступенем вологозахисту IPX8, що дає змогу використовувати її на глибині до 2 метрів.
Характеристики:
Фірма-виробник: SunSun.
Напруга: 220-240V.
Потужність: 2 Вт.
Продуктивність: 200 л/год.
Регулювання: Є.
Підйом води на 0.45 м.
Розміри (ДхШхВ): 29x37x39 мм.
Діаметр насадок: 8, 12 мм.
Довжина кабелю: 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для фонтану |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 200 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 39 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Для фонтанів |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 200 л/год |
- Ціна: 173 ₴

