




Внутрішній фільтр 8Вт. 600 л/год. для акваріума до 150л. GRECH CHJ-602
Внутрішній фільтр 8Вт. 600 л/год. для акваріума до 150л. GRECH CHJ-602
Grech CHJ-602 – внутрішній фільтр для механічної очистки води в акваріумах до 150 літрів. Компактні розміри фільтра легко дозволяють застосовувати його в акваріумах середнього об'єму. Фільтр оснащений чотирма хорошими присосками, що дає можливість встановлення фільтра в будь-якому положенні, також виробником передбачено горизонтальне встановлення фільтра, для цього потрібно зняти заднє кріплення. Має плавне регулювання потужності потоку води, що дозволить відрегулювати його під будь-який акваріум.
Укомплектований інжектором повітря, який сприяє насиченню води киснем, тому компресор не можна використовувати.
Перевага фільтра є те, що його можна використовувати в ролі помпи, для цього необхідно зняти дві склянки з губками та встановити заглушку.
Завдяки прозорому корпусу та мочалкам світлого кольору, можна легко візуально визначити ступінь забруднення фільтра, щоб підтримувати його в чистоті. Будьте уважні, тому що під час миття фільтрів не можна використовувати мило або інші миючі засоби. Також варто пам'ятати, що конструктивні особливості фільтра не дозволяють йому працювати без води.
- Відмінна система очищення для акваріумів.
- Компактний корпус для заощадження простору в акваріумі.
- Просте встановлення.
- Інноваційний ергономічний дизайн.
- Зручність розбирання та промивання.
- Тихий у роботі, енергозберігаючий.

Характеристики:
- Фірма-виробник SunSun (Китай);
- Об'єм до 150 л;
- Потужність 8 Вт;
- Продуктивність 600 л/год;
- Регулювання Є;
- Підйом води 1.3 м;
- Кількість фільтруючих склянок 2;
- Розмір (ДхШхВ) 65 х 45 х 219 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Висота підйому води | 1.3 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 219 мм |
- Ціна: 427 ₴

