

LED лампа світильник 7Вт. занурювальна біла 42см. для акваріума 50-60см. CEBO COCO T4-500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа світильник 7Вт. занурювальна біла 42см. для акваріума 50-60см. CEBO COCO T4-500
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sobo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
- Ціна: 357 ₴

