
Повітряний мембранний компресор для ставка 75л/м. 60Вт. SUNSUN HT-650
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Повітряний мембранний компресор для ставка 75л/м. 60Вт. SUNSUN HT-650
SunSun HT-650 – це професійний повітряний компресор для ставків та акваріумних систем. Використовується для насичення води киснем ставків та акваріумів. Компресор подає повітря через шланг на розпилювач, який сприяє рівномірному насичення води киснем. Корпус пристрою та його деталі виготовлені з надійних та високоякісних матеріалів. За допомогою спеціально розроблених прогумованих м'яких ніжок забезпечується мінімальна вібрація.
Мембранний аератор для ставка SunSun HT-650 ефективно забезпечить якісне насичення води киснем у великих акваріумах та штучних водоймах. Висока продуктивність пристрою здатна зробити об'єм повітря до 4500 літрів на годину. Споживана потужність складає 60 Ватів. Пристрій використовують як у літній, так і в зимовий час. У літню пору, коли вода прогрівається сонцем, компресор сприяє перемішування шарів води в ставку і завдяки чому вирівнюється температура води. Взимку аератор не тільки насичує воду киснем, а й запобігає водоймище від повного замерзання поверхні.
Цей компресор ідеально підійде для великих акваріумів, риборозвідників, акваріумних систем та стійок, ставків або рибництва. У комплектацію компресора входить розподільна гребінка на 12 виходів, два хомути для надійної фіксації шлага та силіконовий шланг довжиною 11 см із внутрішнім діаметром 16 мм для підключення гребінки до компресора. За допомогою розподільчої гребінки можна одночасно подати повітря на 12 акваріумів або створити аерацію по всьому периметру ставка. Цей розподільник на виході має діаметр 6 мм, що дозволяє приєднати до нього стандартний компресорний шланг діаметром 4/6 мм.
Підходить для ставків та великих акваріумів.
Професійний пристрій.
Низький рівень шуму
Висока продуктивність.
Ударостійка та якісна конструкція.
Надійний в експлуатації.
Характеристики:
Виробник: SunSun.
Напруга: 220 В/50 Гц.
Потужність: 60 Вт.
Тиск: 0.035 МПа.
Продуктивність: 4500 л/год.
∅ входу гребінки: 16 мм.
⁇ виходу гребінки: 4/6 мм.
Вага: 5,5 кг.
Розміри (ДхШхВ): 226.4x165x220 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 4500 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 220 мм |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 4500 л/год |
| Висота підйому води | 2 м |
- Ціна: 5 375 ₴

