
Компресор для ставка професійний вихровий 2020 л/м. 3000Вт. SUNSUN SG-3000S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор для ставка професійний вихровий 2020 л/м. 3000Вт. SUNSUN SG-3000S
Має низький рівень шуму за своєї високої продуктивності. Цей аератор призначений для збагачення великої води.
Компресор sunsun SG – використовують в акваріумних системах та стійках, великих акваріумах, для розміщення у різноманітних рибних господарствах, супермаркетах, ресторанах. Він видає багато повітря, споживає мало електроенергії, при цьому розрахований на цілодобову роботу.
Протягом усього періоду експлуатації прилад не вимагає мастила.
Аератор виготовлений з литого алюмінію для гарного охолодження та захисту від пошкоджень. У комплекті фільтр-сітка, який запобігає попаданню бруду в компресор
Особливістю даної моделі є високий тиск, який дозволяє продути систему на великій глибині.
Потужність: 3000 Вт
Напруга: 220 В
Маса: 40 кг
Повітряний потік: 2020 л/м
Тиск: 0,138 МРа
Частота: 50 Гц
Розмір: 567x385x397мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 567 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 397 мм |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 34 463 ₴

