
Повітряний електромагнітний компресор 70л/м. 80Вт. SUNSUN ACO-005
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Повітряний електромагнітний компресор 70л/м. 80Вт. SUNSUN ACO-005
Компресор – один з основних елементів технічного оснащення штучної водойми та будь-якої аквасистеми, який служить для насичення води киснем і створює додатковий рух водних мас. Компресор незамінний, коли: живі рослини відсутні або їх мало; недостатньо інтенсивна природна циркуляція води та перемішування водних шарів; велика густина посадки риби; велике органічне навантаження на водоймище – при нестачі кисню багато продуктів біо-розкладання залишаються недоокисленими та токсичними; в зимовий час потрібно інтенсивніше перемішування водних шарів, що запобігає замерзанню поверхні, і насичення їх киснем. Від правильно підібраного компресора залежить здоров'я риб, якість води та стабільність усієї аквасистеми. Основними параметрами розрахунку потужності компресора є обсяг і глибина водойми - середня продуктивність повітряного насоса (л/год) відповідає, приблизно, чверті обсягу ставка. Крім того, має значення щільність посадки риби, рослини, режим годування, скільки точок аерації має ставок і як здійснюється фільтрація. Компресор SunSun ACO-005 – це потужний поршневий компресор у надійному корпусі, що забезпечує аерацію ставка глибиною до 3,5 метра та видає потік повітря потужністю 70 л/хв. Основні властивості: потужніший мотор, в порівнянні з мембранним компресором; корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, який забезпечує хорошу тепловіддачу, робить компресор відносно не важким, а також легким у переміщенні та монтажі; постійна робота поршня, надійні кріплення та склейка.
Технічні характеристики:
продуктивність 70 л/м
потужність 80 Вт
маса 2,8 кг
тиск 0,35 МРа
кількість виходів множника 1
діаметр вихідного отвору 6 мм
напруга 220 В
частота 50 Гц
розмір 212x99x132мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип | Компресор для аерації |
| Максимальна швидкість потоку | 4200 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 4200 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Висота підйому води | 3 м |
| Розміри | |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 132 мм |
- Ціна: 2 689 ₴

