
Повітряний електромагнітний компресор 150 л/м. 185Вт. SUNSUN ACO-012
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Повітряний електромагнітний компресор 150 л/м. 185Вт. SUNSUN ACO-012
Компресор – один з основних елементів технічного оснащення штучної водойми та будь-якої аквасистеми, який служить для насичення води киснем і створює додатковий рух водних мас. Компресор незамінний, коли: живі рослини відсутні або їх мало; недостатньо інтенсивна природна циркуляція води та перемішування водних шарів; велика густина посадки риби; велике органічне навантаження на водоймище – при нестачі кисню багато продуктів біо-розкладання залишаються недоокисленими та токсичними; в зимовий час потрібно інтенсивніше перемішування водних шарів, що запобігає замерзанню поверхні, і насичення їх киснем. Від правильно підібраного компресора залежить здоров'я риб, якість води та стабільність усієї аквасистеми. Основними параметрами розрахунку потужності компресора є обсяг і глибина водойми - середня продуктивність повітряного насоса (л/год) відповідає, приблизно, чверті обсягу ставка. Крім того, має значення щільність посадки риби, рослини, режим годування, скільки точок аерації має ставок і як здійснюється фільтрація. Компресор SunSun ACO-012 – це потужний поршневий компресор у надійному корпусі, що забезпечує аерацію ставка глибиною до 3 метрів та видає потік повітря потужністю 150л/хв. Основні властивості: потужніший мотор, в порівнянні з мембранним компресором; корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, який забезпечує хорошу тепловіддачу, робить компресор відносно не важким, а також легким у переміщенні та монтажі; постійна робота поршня, надійні кріплення та склейка.
Технічні характеристики:
продуктивність 150 л/м
потужність 185Вт
маса 4,8 кг
тиск 0,042 МРа
кількість виходів множника 16
діаметр вихідного отвору 10 мм
напруга 220 В
частота 50 Гц
розмір 278x136x171 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 9000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 171 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 9000 л/год |
| Висота підйому води | 3 м |
- Ціна: 4 672 ₴

