



LED світильник 31W. для акваріума до 1,5м. 3 режими (білий, синій, рожевий). XILONG XL-AE150
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник 31W. для акваріума до 1,5м. 3 режими (білий, синій, рожевий). XILONG XL-AE150
LED світильник із трьома режимами роботи різних кольорів світіння. Являє собою водонепроникну колбу з платою світлодіодів усередині. Може встановлюватися на стінку акваріума над водою, під водою або під кришку замість штатної лампи. Чудово підійде для освітлення акваріума, підкреслить рибку та прикраси.
Характеристики Xilong XL-AE150:
Живлення — 220 В
Потужність — 31 Вт
Кількість світлодіодів: 48 шт (18 білих, 12 синіх, 12 червоних, 6 зелених)
Довжина лампи: 122см.
Діаметр лампи: 25 мм
Довжина кабелю: 2 м
Для акваріума 125-150 см
Три режими роботи:
18 білих, 6 синіх
18 білих, 12 синіх, 12 червоних, 6 зелених
6 синіх, 12 червоних, 6 зелених
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 31 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 122 мм |
- Ціна: 1 509 ₴

