

LED лампа світильник 3Вт. занурювальна 205 мм. біло-синій. SUNSUN ADQ-200W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа світильник 3Вт. занурювальна 205 мм. біло-синій. SUNSUN ADQ-200W
Світлодіодний модуль Sunsun обладнаний двома типами світлодіодів (білими та синіми). Спектр світіння яскравий білий із блакитним відтінком. Ідеально підійде для акваріумів із рибою.
Світильник можна під'єднати як до USB-входу, так і до блока живлення. Модуль обладнаний вимикачем, у такий спосіб ви можете самостійно коригувати час роботи світильника, незалежно від іншого обладнання.
Вологозахищений корпус
Низький рівень енерговитрат
Технічні характеристики
| Діаметр: | 18 мм |
| Довжина: | 20,5 см |
| Споживана потужність: | 3 Вт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 347 ₴

